Sauna infrared to świetna alternatywa dla lepiej znanej sauny fińskiej. Seanse w saunie na podczerwień mają wiele zalet, mają działanie relaksujące i lecznicze.

Chociaż z zewnątrz sauna infrared przypomina klasyczną saunę fińską, istnieje między nimi wiele różnic. Sauna infrared, podobnie jak fińska, zbudowana jest z drewna, ale posiada innowacyjny system grzewczy oparty na podczerwieni. Uważa się, że tradycyjna sauna fińska ma działanie prozdrowotne, a sauna infrared - lecznicze. Szczególnie jest ona doceniana i wykorzystywana w rehabilitacji wielu schorzeń.

Skuteczność podczerwieni w regeneracji, oczyszczaniu i odchudzaniu, czy w uśmierzaniu bólu jest wyższa w porównaniu z tradycyjną sauną. Ciepło infrared dociera bowiem głębiej pod skórę (nawet do 3-4 cm), dzięki czemu szybko i skutecznie oddziałuje na cały organizm. Rozgrzewa mięśnie i organy, wspomagając ich pracę i odporność oraz mobilizując siły witalne. Wizyta w saunie infrared poprawia krążenie, regeneruje mięśnie i wspomaga leczenie wielu chorób. To także znakomity sposób na zadbanie o skórę, walkę z cellulitem, oczyszczenie skóry z toksyn i martwych tkanek, wygładzenie jej i ujędrnienie. Nie mówiąc już o korzyściach psychicznych - kiedy organizm rozgrzewa się, a napięte mięśnie ulegają rozluźnieniu. Już po kilku minutach korzystania z sauny infrared następuje odprężenie całego ciała. Półgodzinny seans potrafi zdziałać cuda - koi nerwy, uspokaja, redukuje stres i zmęczenie, poprawiając samopoczucie.

Sauna infrared to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie lubią wysokich temperatur, a chciałyby korzystać z dobrodziejstw saunowania. To dobre rozwiązanie dla wszystkich zestresowanych, przepracowanych i spiętych natłokiem codziennych obowiązków.

 

Cennik:

1-2 osoby 30 min 60 zł
Każda kolejna osoba 30 min 30 zł

Dopłata na wyłączność - 20 zł/30 min

 

Godziny otwarcia: Poniedziałek - Niedziela 08:00 - 23:00*

* ostatnie wejście o godzinie 22:30